Invite (8.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Role
pa: ਰੋਲ
