Invite (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Authored by
sl: Avtor

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
