Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Subject
it: Oggetto

en: Invoice
it: Fattura

en: Do nothing
it: Non fare niente
