Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ
