Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Invoice
nl: Factuur

en: Note
nl: Notitie

en: Do nothing
nl: Niets doen
