Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: File
ca: Fitxer

en: Invoice
ca: Factura

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Batch size
ca: Mida del lot
