Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Prefix
es: Prefijo

en: Subject
es: Asunto

en: File
es: Archivo

en: Invoice
es: Factura

en: Note
es: Nota

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: Commerce
es: Comercio

en: Batch size
es: Tamaño del lote
