Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Subject
eu: Gaia

en: File
eu: Fitxategi

en: Note
eu: Oharra
