Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: File
is: Skrá

en: Invoice
is: Kvittun

en: Commerce
is: Verslun
