Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Prefix
ru: Префикс

en: Subject
ru: Тема

en: File
ru: Файл

en: Invoice
ru: Счет

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Commerce
ru: Торговля

en: Batch size
ru: Размер пакета
