Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: File
sv: Fil

en: Invoice
sv: Faktura

en: Do nothing
sv: Gör ingenting
