Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Subject
el: Θέμα

en: File
el: Αρχείο

en: Invoice
el: Τιμολόγιο
