Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Subject
fa: موضوع

en: File
fa: فایل

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: Note
fa: یادداشت

en: Commerce
fa: تجارت
