Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Subject
fi: Aihe

en: File
fi: Tiedosto

en: Invoice
fi: Lasku

en: Note
fi: Huomaa

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään
