Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Prefix
he: קידומת

en: Subject
he: נושא

en: File
he: קובץ

en: Invoice
he: חשבונית

en: Note
he: הערות
