Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Subject
lv: Temats

en: File
lv: Fails

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Note
lv: Piezīme

en: Do nothing
lv: Neveikt neko
