InvoiceToClient (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
