InvoiceToClient (1.0.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu
