InvoiceToClient (1.0.0) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Email
bn: ইমেইল

en: January
bn: জানুয়ারী

en: February
bn: ফেব্রুয়ারী

en: March
bn: মার্চ

en: April
bn: এপ্রিল

en: May
bn: মে

en: June
bn: জুন

en: July
bn: জুলাই

en: August
bn: আগস্ট

en: September
bn: সেপ্টেম্বর

en: October
bn: অক্টোবর

en: November
bn: নভেম্বর

en: December
bn: ডিসেম্বর
