InvoiceToClient (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: May
cy: Mai
