InvoiceToClient (1.0.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro
