InvoiceToClient (1.0.0) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Hourly
es: Cada hora

en: Monthly
es: Mensualmente

en: None
es: Ninguno

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Amount
es: Cantidad

en: Address
es: Dirección

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: custom
es: personalizado

en: Bank Name
es: Nombre del banco

en: Total Amount
es: Cantidad Total

en: Account number
es: Número de cuenta
