InvoiceToClient (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: February
fil: Pebrero
