InvoiceToClient (1.0.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Delete
de: Strika

en: Submit
de: Lat inn

en: Download
de: Tak niður

en: Edit
de: Broyt

en: Save
de: Goym

en: Add
de: Stovna

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: Mars

en: April
de: Apríl

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Desember
