InvoiceToClient (1.0.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: None
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Email
he: דוא"ל

en: Amount
he: כמות

en: Address
he: כתובת

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר
