InvoiceToClient (1.0.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր
