InvoiceToClient (1.0.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: None
is: Engin

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Email
is: Netfang

en: table
is: tafla

en: Amount
is: Upphæð

en: Address
is: Heimilisfang

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: custom
is: sérsniðið

en: Bank Name
is: Nafn banka

en: Total Amount
is: Heildarupphæð
