InvoiceToClient (1.0.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Monthly
ja: 毎月

en: None
ja: なし

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Email
ja: メール

en: Amount
ja: 量

en: Address
ja: 住所

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月
