InvoiceToClient (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Save
kk: Сақтау

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр
