InvoiceToClient (1.0.0) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: table
kn: ಟೇಬಲ್

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
