InvoiceToClient (1.0.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار
