InvoiceToClient (1.0.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Address
nn: Adresse

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember
