InvoiceToClient (1.0.0) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Edit
pt: Editar

en: Hourly
pt: Por hora

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: None
pt: Nenhum

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Amount
pt: Valor

en: Address
pt: Endereço

en: January
pt: Janeiro

en: February
pt: Fevereiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Mai

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: December
pt: Dezembro

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: custom
pt: personalizado

en: Account number
pt: Número da conta
