InvoiceToClient (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
