InvoiceToClient (1.0.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: None
sv: Ingen

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Email
sv: E-post

en: Amount
sv: Belopp

en: Address
sv: Adress

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: custom
sv: anpassad

en: Account number
sv: Kontonummer
