InvoiceToClient (1.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et
