InvoiceToClient (1.0.1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Download
id: Unduh

en: Monthly
id: Bulanan

en: None
id: Tiada

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Amount
id: Jumlah

en: Address
id: Alamat

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: Account number
id: Nomor Rekening
