InvoiceToClient (1.0.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: None
pl: Brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Amount
pl: Ilość

en: Address
pl: Adres

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: custom
pl: niestandardowy

en: Account number
pl: Numer konta
