InvoiceToClient (1.0.1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Hourly
bg: На всеки час

en: None
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Email
bg: Е-поща

en: Address
bg: Адрес

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември
