InvoiceToClient (1.0.1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ
