InvoiceToClient (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Address
bs: Adresa
