InvoiceToClient (1.0.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: None
el: Κανένα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Amount
el: Ποσό

en: Address
el: Διεύθυνση

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος
