InvoiceToClient (1.0.1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: None
fi: Ei mitään

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Amount
fi: Määrä

en: Address
fi: Osoite

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Account number
fi: Tilinumero
