InvoiceToClient (1.0.1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Edit
fr: Modifier

en: Hourly
fr: Toutes les heures

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: None
fr: Aucun(e)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Email
fr: Courriel

en: table
fr: tableau

en: Amount
fr: Montant

en: Address
fr: Adresse

en: January
fr: janvier

en: February
fr: Février

en: March
fr: mars

en: April
fr: avril

en: May
fr: mai

en: June
fr: juin

en: July
fr: juillet

en: August
fr: août

en: September
fr: septembre

en: October
fr: octobre

en: November
fr: novembre

en: December
fr: décembre

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: custom
fr: personnalisé

en: Invoice Number
fr: Numéro de facture

en: Pin code
fr: Code PIN
