InvoiceToClient (1.0.1) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Monthly
hi: मासिक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Email
hi: ईमेल

en: table
hi: तालिका

en: Address
hi: पता

en: January
hi: जनवरी

en: February
hi: फरवरी

en: March
hi: मार्च

en: April
hi: अप्रैल

en: May
hi: मई

en: June
hi: जून

en: July
hi: जुलाई

en: August
hi: अगस्त

en: September
hi: सितम्बर

en: October
hi: अक्टूबर

en: November
hi: नवम्बर

en: December
hi: दिसम्बर
