InvoiceToClient (1.0.1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Hourly
hu: Óránként

en: Monthly
hu: Havonta

en: None
hu: Nincs

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Email
hu: E-mail

en: Amount
hu: Összeg

en: Address
hu: Cím

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: custom
hu: egyéni

en: Account number
hu: Számlaszám

en: Pin code
hu: PIN kód
