InvoiceToClient (1.0.1) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Monthly
it: Mensile

en: None
it: Nessuno

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Email
it: E-mail

en: table
it: tabella

en: Amount
it: Importo

en: Address
it: Indirizzo

en: January
it: Gennaio

en: February
it: Febbraio

en: March
it: Marzo

en: April
it: Aprile

en: May
it: Mag

en: June
it: Giugno

en: July
it: Luglio

en: August
it: Agosto

en: September
it: Settembre

en: October
it: Ottobre

en: November
it: Novembre

en: December
it: Dicembre

en: custom
it: personalizzato

en: Account number
it: Numero conto
