InvoiceToClient (1.0.1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ
