InvoiceToClient (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Email
mn: Имэйл

en: May
mn: 5-р сар
