InvoiceToClient (1.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: تدوین

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: May
fa: می
